Loading color scheme

Ogłoszenia Duszpasterskie

06.08.2015 r. Od Święta Przemienienia Pańskiego ( drugie wezwanie kościoła, drugi odpust) można w naszym kościele adorować Pana Jezus wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęliśmy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

Ogłoszenia Duszpasterskie

29. 06.2015 r.  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wczoraj zakończyliśmy Misje Święte,  o godzinie 20.00 oddali klucze, ewangelia i stały,  na znak, że zakończyli swą misję.  Misje bardzo udanie, uczestniczyło bardzo wiele ludzi. Wszystko udało się pomyślnie. Jedyne w parafialny odpust nie było konsekracji ołtarza,  gdyż Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Wojciech Ziemba był chory. Konsekracji będzie po wakacjach.

Ogłoszenia Duszpasterskie

Ostatni tydzień czerwca 21 -28 czerwca 2015 r na zakończenie prac remontowych w kościele, będziemy przeżywać w parafii Misje Św. Prowadzić je będą Ojcowie Misjonarze Św. Rodziny.

24 czerwca w dzień Uroczystości  Św. Jana Chrzciciela - w dzień patronalny parafii- na Mszy Św. o godz. 18.00 Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Dr Wojciech Ziemba dokona konsekracji ołtarza i poświęci nowo odmalowany kościół Św. Jana Chrzciciela.