Get Adobe Flash player

Ogłoszenie 1

Przeżywamy V Tydzień Wielkanocny.


Ogłoszenie 2

Od środy o godz. 17.30 przez cały miesiąc maj w kościele parafialnym gromadzić się będziemy na tradycyjnej majówce. Zapraszamy i Ciebie.


Ogłoszenie 3

3 maja w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i w 222 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny. We mszy będą uczestniczyć władze miasta wraz z pocztami sztandarowymi.

Ogłoszenie 4

21 marca 2015 r.  trwamy w na modlitwie Wielkiego Postu. Przed nami 5 Niedziela Wielkiego Postu.  

  Ze względu na trwający remont kościoła w parafii w ramach rekolekcji  w dniach 27 i 28 marca odbędą się  "dni skupienia".Będzie możliwość do spowiedzi i uczestnictwa we Mszy Św. Bardzo  serdecznie  zapraszamy. 

29 marca 2015 r . Niedziela  Palmowa. 

Niedziela Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień (w tym roku w odrestaurowanym prezbiterium i nawie głównej)

Od Wielkiego  Czwartku TRIDUM PASCHALNE - początek nabożeństw o  godz. 18.00.

W Wielki Piątek  i w Wielką  Sobotę o godz. 7.15 Czarna Jutrznia 

W Wielką  Sobotę od godz. 9.00 i o każdej pełnej godzinie w kościele poświęcenie pokarmów wielkanocnych.

W Niedzielę Zmartwychwstania  Rezurekcja o godz. 6.00.

Po świętach  dalszy ciąg remontu w kościele,  teraz boczne nawy.

Ogłoszenie  5

12.04.2015 r. Niedziela Miłosierdzia. Godz. 15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.  

Po świętach  wielkanocnych w parafii będziemy  przeżywać :

29 kwietnia o godz. 18.00 Ks. Arcybiskup Edmund Piszcz udzieli naszej              młodzieży Sakrament Bierzmowania.

3 maja  - rocznica Konstytucji 3 Maja o godz. 12.00 Msza Święta  za Ojczyznę.

6,7 i 8  mają - rekolekcje ewangelizacyjne, 

9 mają godz. 18.00 - nawiedzenie obrazu  Matki Bożej Ostrobramskiej -Matki Miłosierdzia. 

9 mają o godz.  9.00 spowiedź przed Pierwszą Komunie Św.                            

10 mają o godz. 10.00 Uroczystość Pierwszej  Komunii  Świętej.   O godz. 15.00

nabożeństwo dziękczynienie i rozdanie pamiątkowych obrazków.

BIAŁY TYDZIEŃ

15 mają pożegnanie  Obrazu Matki Bożej Ostrobramskie                                

4 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. PROCESJA O GODZ 13.00. Procesja z      parafii Św. Jana do parafii Bł. Karoliny.


OGŁOSZENIE 6

Ostatni tydzień czerwca 21 -28 czerwca 2015 r na zakończenie prac remontowych w kościele, będziemy przeżywać w parafii Misje Św. Prowadzić je będą Ojcowie Misjonarze Św. Rodziny.

24 czerwca w dzień Uroczystości  Św. Jana Chrzciciela - w dzień patronalny parafii- na Mszy Św. o godz. 18.00 Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Dr Wojciech Ziemba dokona konsekracji ołtarza i poświęci nowo odmalowany kościół Św. Jana Chrzciciela.

Ogłoszenia 7

29. 06.2015 r.  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wczoraj zakończyliśmy Misje Święte,  o godzinie 20.00 oddali klucze, ewangelia i stały,  na znak, że zakończyli swą misję.  Misje bardzo udanie, uczestniczyło bardzo wiele ludzi. Wszystko udało się pomyślnie. Jedyne w parafialny odpust nie było konsekracji ołtarza,  gdyż Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Wojciech Ziemba był chory. Konsekracji będzie po wakacjach.

Ogłoszenie 8

06.08.2015 r. Od Święta Przemienienia Pańskiego ( drugie wezwanie kościoła, drugi odpust) można w naszym kościele adorować Pana Jezus wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęliśmy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. 


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z polityka prywatności.

Akceptuję cookies tej strony