Niedziele i Święta

07:30
                               09:00 z udziałem młodzieży
                               10:30   Suma z udzieleniem Sakr. Chrztu Św.
                               12:00 z udziałem dzieci
                               18:00

Od Święta Przemienienia Pańskiego . tj. od 06.08.2015 roku nasz kościół stanie się  miejscem całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie w Ołtarzu Przemienienia Pańskiego.

Dni Powszednie

07:00

18:00

Nabożeństwa :

w każdą środę godz. 18.00 Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w każdy czwartek od godz. 17.45    Koronka do Miłosierdzia Bożego  i Litania do Św. Jana Pawła II

Nabożeństwa okresowe:

majowe godz. 17.30

czerwcowe godz. 18.30

Wielki Post:

Droga Krzyżowa Piątki

dla Dzieci 16.30 dla dorosłych 17.30

Gorzkie Żale w niedziele godz. 17.30

Istnieje możliwość  zamawiania intencji Mszy Św. przez internet lub telefonicznie.  Jest  też w parafii możliwość odprawienia  Mszy  Św. Gregoriańskich za  zmarłych. Prosimy o kontakt tel. 897152202 lub 601686951;  meil : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej  modlitwy.

Dzisiaj jest: Sobota
22 Września 2018
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.